banner206

Başiskele´de "Yeni Dünya Düzeni" Konuşuldu

Başiskele Belediyesi, Şubat ayı “Kültür Sanat Etkinlikleri” kapsamında Kocaeli Üniversitesi AB Siyaseti ve Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Poyraz Gürson’u ağırladı.

Başiskele´de "Yeni Dünya Düzeni" Konuşuldu

Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Şubat ayı etkinlikleri kapsamında siyasetten sağlığa, tasavvufi sohbetlerden çocuk tiyatrolarına kadar birçok program gerçekleşiyor.   

Başiskele’de nitelikli etkinlikleri ücretsiz olarak 7’den 77’ye tüm Başiskeleliler’e sunmayı hedefleyen Başiskele Belediyesi, Şubat ayının ilk programında Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Poyraz Gürson’u Başiskele’de misafir etti. Yeniköy Kültür Merkezi Ahmet Özel Çok Amaçlı Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen konferansa Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Poyraz Gürson, “Yeni Konsept Savaş” adlı konferans ile Türkiye’nin iç ve dış siyaseti, kapitalist dünya düzeni, Çin’de yaşanan Coronavirüsü’nün dünya sağlığı yanında dünya siyaseti ve ekonomisindeki etkileri gibi güncel konulara değinerek katılımcılara bilgiler verdi. İnteraktif bir ortamda gerçekleşen konferans sonunda Doç. Dr. Gürson, katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, program sonunda Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Poyraz Gürson’a ve katılımcılara teşekkür etti. Başkan Özlü, Şubat ayında ve sonraki aylarda Başiskele Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinliklerinin artarak devam edeceğini söyleyerek tüm Başiskelelileri bu etkinliklere katılmaya davet etti.

Doç. Dr. Poyraz Gürson, konferansa katılan katılımcılara “Yeni Konsept Savaş” adlı kitabını imzalayarak hediye etmeyi de ihmal etmedi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33