Çiftçi, Çalışmaları inceledi, işçilerle çay içti

Sahada çalışmaları inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, işçilerle çay içip sohbet etti. Talepleri dinleyen Çiftçi, her zaman arazide olacaklarını söyledi.

Çiftçi, Çalışmaları inceledi, işçilerle çay içti

Sahada çalışmaları inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, işçilerle çay içip sohbet etti.  Talepleri dinleyen Çiftçi, her zaman arazide olacaklarını söyledi.

Bir taraftan makamda tebrikleri kabul eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi diğer taraftan belediyenin çalışmalarını yakından takip ediyor. Görevi devraldıktan sonra yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Başkan Çiftçi, tebrik ziyaretlerinin yanı sıra devam eden projeler ile sahada çalışmaları yerinde inceliyor.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Başkan Çiftçi, Emek Mahallesi 69. sokakta yapılan son kat asfalt serim çalışmasını yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü Mustafa Bölükbaşı’ndan bilgiler aldı.

HER ZAMAN ARAZİDE OLACAĞIZ

Başkan Çitçi, daha sonra bir mobilya atölyesine girip işçilerle çay içip bir süre sohbet etti. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, görüş, öneri ve taleplerini dinlediği işçilere, vatandaşlarla her zaman iç içe olacaklarını söyledi. Sürekli sahada olacaklarını, sorunları çözmenin yolunun sahada olmaktan geçtiğini söyleyen Başkan Çiftçi, seçim döneminde de ifade ettiği gibi bu dönem gönül belediyeciliği yapacaklarını belirterek, halktan hiç bir zaman kopmayacaklarını ve sürekli arazide olacaklarını sözlerine ekledi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33