"GTO ile işbirliğine hazırız"

"GTO ile işbirliğine hazırız"

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,  GTO ile iş ve güç birliğine hazır olduklarını söyledi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye başarı dileklerini ileten GTO Başkanı Nail Çiler, Çayırova Belediyesi iş birliği ile ilçede yapılacak olan Kızılay Hizmet Binası projesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İŞBİRLİĞİ’NE HAZIRIZ

Ziyaretlerinden dolayı GTO Başkanı Nail Çiler ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Çiftçi, Çayırova’da yapılacak olan Kızılay Hizmet Binası için belediye olarak gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. GTO ile farklı projelere de imza atmaya hazır olduklarını vurgulayan Çiftçi, Kızılay binasının tamamlanması ve hizmete sunulmasında öncü olacaklarını açıkladı.

Çayırova’ya yapılacak projeleri vatandaşlarla istişare edeceklerini belirten Çiftçi, Çayırova’nın menfaatine olan ve ilçeye katkı sunacak her türlü proje, fikir, görüş ve önerilere açık olduklarını sözlerine ekledi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33