İYİ Parti Çayırova'da görev dağılımı yapıldı

İYİ Parti Çayırova'da görev dağılımı yapıldı

İYİ Parti Çayırova'da görev dağılımı yapıldı

İYİ Parti Çayırova'da görev dağılımı yapıldı

İYİ PARTİ Çayırova ilçe teşkilatı yaptığı görev bölümü sonrası ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrası komisyonlar oluşturuldu ve yapılacak çalışmalar başlıklar halinde belirlendi.

İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, “Çayırova için varız, bu topraklarda yaşıyoruz ve bu topraklara borcumuz var. Arkadaşlarımız ile bir arada sorulması gereken soruları toplum adına soracak, Çayırova noktasında hayırlı olan hizmetlere verilmesi gereken desteği siyasi yelpaze gözetmeksizin vereceğiz” dedi.

İYİ PARTİ ilçe teşkilatında yönetim ve komisyonlar şu şekilde oluştu:

İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal

İlçe Başkan Vekili Şakir Şükrü Erdöl

İlçe Sekreteri Şifa Mısırcı 

İlçe Sekreter Yardımcısı Songül Uluköylü

İlçe Muhasibi Cengiz Yılmaz 

İlçe Muhasibi Yardımcısı Derya Çavuşoğlu

Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hakkı Özdemir, 

İlgili komisyon üyeleri Hakan Memioğlu, Onur Yılmazer, 

Musa Güldalı, Levent Baydak

Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan yardımcısı Muammer Erdoğmuş

ilgili komisyon üyeleri Önder Kılınçaslan, Ramazan Konur, Musa Güldalı, Derya Çavuşoğlu

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Celal Karadağ

ilgili komisyon üyeleri Ahmet Doğan, Ramazan Konur, Binnur Akın

Kadınlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Songül Uluköylü İlgili komisyon üyeleri Aysel Aydın, Döndü Arısoy, Derya Çavuşoğlu, İlyas Yetimoğlu, Şifa Mısırcı

Gençlikten Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hami Şahiner

İlgili komisyon üyeleri Atilla Musaoğlu, Aleyna uzunal,

Kasım Yaşar Bayrak

Basın Yayın ve Medya’dan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nurgül Ponba

İlgili komisyon üyesi İsmail Usta

Ar-Ge’den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Özkan Sır

İlgili komisyon üyeleri Abdullah Durgut, Şahin Umut,

Emre Demirkapı, Ahmet Doğan, Muammer Erdoğmuş

Sağlık Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Özden Anıl

İlgili komisyon üyeleri Ramazan Konur, Nurgül Ponba,

Adnan Çavuşoğlu

Siyasi İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Cihangir Özbudak

İlgili komisyon üyeleri Daimi taşkın, Mehmet Ali Öcal, 

Selami Tefil

Strateji İletişim Propaganda Ve Tanıtım İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Özmalkoç 

İlgili komisyon üyeleri Mehmet Ali Öcal, Kasım Yaşar Bayrak, Ahmet Doğan, Aysel Aydın

Sanayi Teknoloji ve Çevre Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Turgut Uzunal

İlgili komisyon üyeleri Murtaza Yılmaz, Muhammet Aydın, Sıddık Azizoğlu, Döndü Arısoy

Eğitim İşleri Kültür ve Sanattan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İlyas Yetimoğlu

İlgili komisyon üyeleri Burak Zeren, Binnur Akın, 

Önder Kılınçaslan, Onur Yılmazer

STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Sıddık Azizoğlu

İlgili komisyon üyeleri İsmail Usta, Burak Zeren, Ramazan Konur, Adnan Çavuşoğlu.
 

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63

banner8

banner11

banner21

banner34

banner85

banner9

banner12

banner20

banner33