banner223

Bıyık: İhaleleri canlı yayınlayacağız

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yerel ve ulusal basın mensuplarıyla düzenlediği sahur programında bir araya geldi.

Bıyık: İhaleleri canlı yayınlayacağız

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yerel ve ulusal basın mensuplarıyla düzenlediği sahur programında bir araya geldi.

Programa Bıyık’ın yanı sıra AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları da yer aldı. Bölgedeki basın mensuplarını Darıca Teras Cafe’de ağırlayan Bıyık gündeme ilişkin soruları yanıtladı. 

Sahur programında ilk selamlama konuşmasını AK Parti Darıca ilçe Başkanı Ufuk Acay yaparak, ”Dünya çok zor günlerden geçiyor. Ramazan ayının akan kanların durması için vesile olmasını temenni ediyoruz. Ayrıca İl başkanlık görevine atanan Sayın Mehmet Ellibeş’e ve Darıca Belediye başkan yardımcılığına atan Cüneyt Şentürk kardeşime de hayırlı olsun diliyorum. Rabbim utandırmasın. Gerek belediye başkanımız gerekse teşkilatımız basın mensuplarımızla bir araya geliyoruz. Gelmeye de devam edeceğiz ”dedi.

"İHALELERİ CANLI YAYINLAYACAĞIZ"

Acayı’ın ardından konuşan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,”İlk icraat olarak meclis toplantımızı canlı yayınladık. Biz Darıca Belediyesi'nin meclis toplantısında neler olduğunu vatandaşımız görsün istiyoruz. Hatta bir adım daha ileriye gittik. İhaleleri de canlı yayınlayacağız. Herkesin gözünün önünde şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile milletimizin oyuna talip olmuştuk. Gizlimiz, saklımız yok ”şeklinde konuştu.

“ÇALIŞMALARA BAŞLADIK”

Seçim sürecinde vatandaşlara taahhüt ettikleri hizmetleri hayata geçirmeye başladıklarını ifade eden Bıyık, "“Beyannamemizde söz verdiğimiz işler için çalışmaya başladık”diyen Bıyık,” Dini tesislerin temizlenmesi ve bakımı ile ilgili bir ekip kurarak ivedi bir şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Eğer biz camilerle ilgili böyle bir çalışma yapıyorsak, Milli Eğitim ile bir işbirliği yaparak okul bahçelerinin temizlenmesi ve bakımını biz yapacağız. Bununla ilgili bir çalışmada başlattık. Büyükşehir belediyemizin destekleriyle Fen İşleri'nde yol bakım ve onarım çalışmalarımız sürüyor ”dedi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33