DEVA Darıca'da İlçe başkanı Muhammet Ali Ünsür oldu

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı bu hafta 3 ilçe başkanlığını birden açıkladı Darıca, Derince ve Gölcük ilçe başkanları resmen atandı.DEVA Partisinin Darıca İlçe başkanı Muhammet Ali Ünsür olarak açıklandı.

DEVA Darıca'da İlçe başkanı Muhammet Ali Ünsür oldu

Demokrasi ve Atılım Partisi Kocaeli İl Teşkilâtı 3 ilçe başkanlığını birden açıkladı. 
Darıca İlçe Başkanlığı’na Muhammet Ali Ünsür,
Derince İlçe Başkanlığına Zeynep Sudan ve
Gölcük ilçe başkanlığına ise Sedat Yücel resmen atandı.
DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, bugün düzenlenen il yönetim kurulu toplantısında yeni ilçe başkanlarına Genel Merkez’den alınan yetki belgelerini törenle takdim etti.
Başkan Adem Koç, “Darıca, Derince ve Gölcük İlçe Başkanlarımızla birlikte 10 Ağustos’ta gerçekleştirdiğimiz il tanıtımının ardından 5 ilçemizi resmen atamış olduk, hayırlı – uğurlu olsun… Genç ve dinamik ekibimize kattığımız genç, başarılı ve tecrübeli isimlerle inanıyorum ki çok daha hızlı yol alacak ve milletimizin bizlere gösterdiği büyük ilgiye layık olacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında milletimizin bize her geçen gün daha çok ihtiyacı olduğunu ve toplum nezdinde umut haline geldiğimizi görüyoruz. Biz de bu bakımdan hemşehrilerimizden gelen yoğun talepler içerisinde ‘en iyilerin içerisinden en iyilerini’ seçerek dikkatli bir şekilde atamalarımızı süratle yapıyoruz. İnanıyorum ki önümüzdeki günlerde yeni sürprizlerimiz olacak… Yeni ilçe başkanlarımız hayırlı olsun…” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 09:04

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33