banner206

Aygün ve Şeker Çalışmaları İnceledi

Derince’de çeşitli temaslarda bulunan Başkan Aygün ve Milletvekili Şeker, gün içerisinde Alo Vefa Hattı ekiplerini ziyaret ederek devam eden çalışmaları yerinde inceledi

Aygün ve Şeker Çalışmaları İnceledi

Alo Vefa Hattı ile Örnek Belediyecilik

Derince’de gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında vatandaşlarla bayramlaşan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ile birlikte yapılan çalışmaları da yerinde inceledi. Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi, Araptepe Kentsel Yenileme Projesi ve Kaşık Tesisleri’ndeki düzenlemeleri yerinde inceleyen Şeker ve Aygün, ilçedeki temasları esnasında Derince Belediyesi’ne giderek Alo Vefa Hattı ekiplerini ziyaret etti. Salgınla mücadele sürecinde 5 bin 380 haneye hizmet ulaştıran Derince Belediyesi Alo Vefa Hattı ekiplerini tebrik eden Milletvekili Şeker, gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinin Derince’de sergilendiğini ifade etti.

Dekoratif Aydınlatma ve Halı Saha

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, dekoratif aydınlatma çalışmasının yapıldığı Denizciler Caddesi’nde de incelemelerde bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ortak yapılan düzenleme ile Fevzi Çakmak Caddesi ile Çavdar Caddesi arasındaki bölgede 42 direk kullanılarak dekoratif aydınlatma çalışması yapılacak. Altyapısı tamamlanan projenin ardından aydınlatma direklerinin montajıyla Denizciler Caddesi’nin adeta silüeti değişecek. Milletvekili Şeker ve Başkan Aygün, ayrıca Çenedağ Mahallesi Aslan Sokak’ta çocuklar ve gençler için inşa edilen 12,5 x 25 metre ebatlarındaki halı sahada da incelemelerde bulundu.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33