banner222

Bu Güzelliklere Beraber Sahip Çıkmalıyız

AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları’nın Çınarlıdere Mesire Alanı’nda düzenlediği pikniğe katılan Başkan Aygün, hafta sonu güzel havanın tadını çıkartan vatandaşlarla da bir araya geldi

Bu Güzelliklere Beraber Sahip Çıkmalıyız

Gençlik Kolları Piknik Düzenledi

Yeşili ve maviyi bir arada barındıran güzellikleriyle adeta saklı bir cenneti andıran Derince’de yer alan mesire alanları vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Gerek bölge halkının gerekse diğer ilçe ve kentlerden gelen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Derince’deki mesire alanları hafta sonu yine kalabalıktı. AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları da mutfak ve yeni seçmen birimleriyle birlikte Çınarlıdere Mesire Alanı’nda bir piknik organize etti. Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ve yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen pikniğe Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve İlçe Başkan Adayı Koray Merdan da katıldı.

Her Noktası Birbirinden Güzel

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği programın ardından mesire alanında dinlenerek vakit geçiren vatandaşları ziyaret etti. Hafta sonunu piknik yaparak değerlendiren vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Aygün, “Her noktası ayrı güzellikte olan mesire alanlarımıza halkımızın gösterdiği ilgi bizleri de mutlu ediyor. Bu güzellikleri hep birlikte sahip çıkmalı ve yaşatmalıyız” dedi. Vatandaşlarla birlikte voleybol da oynayan Başkan Aygün, yaz döneminin pandemi kurallarına uymak kaydıyla Derince’de en güzel şekilde yaşanmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33