Gebzelilere Müjde: TÜBİTAK’a Fen lisesi açılıyor

Nüfusu her geçen gün artan Gebze’de ihtiyacı karşılamak adına başarılı Milli Eğitim müdürü Şener Doğan tarafından başlatılan çalışmalar çerçevesinde bir adım daha atılarak TÜBİTAK yerleşkesi hizmet içi eğitim binasında Fen Lisesi açılacak.

Gebzelilere  Müjde: TÜBİTAK’a Fen lisesi açılıyor

2020-2021 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA

Konu ile ilgili olarak Kocaeli İl Milli Eğitim müdürlüğünden Gebze İlçe milli Eğitim müdürlüğüne gönderilen yazıda şöyle denildi:

İlimiz Gebze İlçesinde bulunan TÜBİTAK yerleşkesi hizmet içi eğitim binasında 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren TÜBİTAK Fen Lisesinin açılmasına uygun bulunduğu Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel müdürlüğünün ilgi (b) yazısı ile müdürlüğümüze bildirilmiştir.

Bilgilerinizi ve ekli Bakanlığımız yazısının İliniz/ ilçenizdeki tüm okullara duyurulması hususunda gereğini arz ve rica ederiz.

ŞENER DOĞAN’IN BAŞARISI

Göreve başladıktan sonra Gebze’nin Eğitim ve Öğretimine son derece önemli katkılar sağlayan Milli Eğitim müdürü Şener Doğan’ın TÜBİTAK yerleşkesinde açılacak Fen lisesinin en kısa zamanda hizmete başlaması için gerekli işlemleri yapmaya başladığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 12:38

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33