"Muzaffer Altıntaş" okuluna ek 8 derslik geliyor!

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kocaeli Valiliği ve hayırsever Muzaffer Altıntaş arasında gerçekleştirilen Gebze'de daha önce hayırsever Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılarak hibe edilen 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait Protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

"Muzaffer Altıntaş" okuluna ek 8 derslik geliyor!

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kocaeli Valiliği ve Gebzeli hayırsever işadamı Muzaffer Altıntaş arasında gerçekleştirilen Gebze'de  daha önce hayırsever Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılarak hibe edilen 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait  Protokol imza töreni, Kocaeli Valisi  Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Valilik Makamında gerçekleşen imza törenine;  Kocaeli Valisi  Hüseyin Aksoy’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, hayırsever işadamı Muzaffer Altıntaş ile ailesi katıldı.
 
Vali Hüseyin Aksoy törende  yapmış olduğu konuşmalarında; “ Muzaffer bey daha öncede bir anaokulu ve 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu yaptırmıştı. Okulun ek derslik ihtiyacı ortaya çıkınca 8 derslikli daha bir okulu yanına yapmak üzere protokol imza töreninde  bir aradayız. Eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Muzaffer bey daha önce eğitime katkı yapmış, bugünde bir yenisini ekleyerek eğitime yaptığı katkılara devam ediyor. Burada yetişecek olan gençlerin daha güzel bir eğitim almasını sağlamış olacağız. Okul ayakta kaldıkça isminiz burada sürekli anılacak ve takdir edilecek. Bu anlamda Muzaffer Altıntaş bey ve ailesine teşekkür ediyorum. Allah hayır yapmayı herkese nasip etsin  ” dedi ve  protokolün ilimize ve eğitim sistemimize hayırlı olmasını diledi. 

Konuşmaların ardından Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy  ve protokol üyeleri, hayırlı olsun dilekleriyle23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait  Protokolü imzalayarak, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:15

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33