Şener Doğan’ın hızına yetişilmiyor

Gebze’ye Milli Eğitim müdürü olduktan sonra eğitime yaptığı katkılar ile göz dolduran başarılı bürokrat Şener Doğan’ın hızına yetişilmiyor.

Şener Doğan’ın hızına yetişilmiyor

Bugün Eğitim ve Öğretim sezonunun başlaması ile birlikte sahaya inen Şener Doğan Gebze’deki okulların yeni döneme hazır olmadığını denetledi.

Sabah erken saatlerden itibaren Gebze Mili Eğitim müdürlüğüne bağlı okulların Pandemi dönemi ile ilgili yaptıkları hazırlıkları yerinde denetleyen Şener Doğan mesai mevhumu tanımadan koşturuyor.

Pandemi döneminde öğrencilerin, öğrenci velilerinin ve öğretmenlerin tam bir bütünlük içerisinde bu zor süreci atlatabilmeleri adına geç saatlere kadar ulaşabildiği tüm okulların aldığı önlemleri yerinde gören Gebze Milli eğitim müdürü Şener Doğan sürecin eksiksiz yönetilmesi adına da büyük gayret gösteriyor.

Mart ayından itibaren bütün dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Pandemi sürecinde Gebze’de eğitimin hasarsız bir şekilde devam etmesi adına dur durak bilmeden koşturan Şener Doğan’ın bu gayreti tüm kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33