banner206

TOSB Özel Gebze Emine Eyüboğlu Anaokulu miniklere kapılarını açtı

Okul saatleri mesai saatlerine göre ayarlanabilecek

TOSB Özel Gebze Emine Eyüboğlu Anaokulu miniklere kapılarını açtı

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB), çalışan ebeveynler için mesai saatlerine göre okul saatlerini düzenleyebilecekleri, 250 öğrenci kapasiteli TOSB Özel Gebze Emine Eyüboğlu Anaokulu’nu hizmete açtı.

Çalışan anne ve babalar, çocuklarının okul saatlerini kendi mesai saatlerine uyumlaştırma seçeneği ile büyük bir soruna çözüm buluyor. TOSB’da açılan TOSB Özel Gebze Emine Eyüboğlu Anaokulu ile çalışanlara, çocuklarını mesai başlama saatinde anaokuluna bırakıp, mesai bitiminde ise anaokulundan alma seçeneği sunuluyor.

Çocuklarının okul saatlerini mesai saatleriyle uyumlu hale getirme kolaylığı sağlayan TOSB anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocukları 07.00-18.00 saatleri arasında çalışan anne babalar ile aynı çatı altında buluşturuyor.

TOSB anaokulu ile 2020-2021 yeni eğitim ve öğretim döneminde, 12 ay boyunca kesintisiz eğitim alacak minikler; alanında uzman öğretmenleri ile drama, İngilizce, resim ve müzik derslerinin yanı sıra oyun saati, hikaye saati ve yemek saati gibi uygulamalarla okul öncesi eğitime de ilk adımı atmış olacaklar.

Toplu kayıtlarda yüzde 15 indirim fırsatı da sunan TOSB Anaokulu, çocukları okul öncesi eğitime hazırlarken, psikolojik gelişimlerinden sosyal gelişimlerine, dil becerilerinden öz bakım becerilerine de katkı sağlamayı amaçlıyor.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33