Gebze'de 12 Saatlik Su kesintisi

Gebze'de 28 Temmuz Salı günü saat 23:00 (Bu gece) ile 29 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00 (Yarın) arası bakım onarım çalışması yapılacaktır. Çalışma nedeniyle belirtilen saatler arasında olmak üzere 12 saat süreyle planlı olarak su kesintisi yapılacak.

Gebze'de 12 Saatlik Su kesintisi

Kesinti ile ilgili olarak İSU Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Dairesi Başkanlığından yapılan açıklama şu şekilde.


Gebze ilçemizin içmesuyu ihtiyacını karşılayan 1200’lük CTP Ana İsale Hattı üzerinde arıza meydana gelmiştir. 

Arızanın giderilmesi için 28 Temmuz Salı günü saat 23:00 (Bu gece) ile 29 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00 (Yarın) arası bakım onarım çalışması yapılacaktır.  Çalışma nedeniyle belirtilen saatler arasında olmak üzere 12 saat süreyle planlı olarak su kesintisi yapılacaktır.

Bu süre zarfında Arapçeşme Mahallesinin bir kısmı , Sultan Orhan, Hacı Halil, Osman Yılmaz, Tatlıkuyu, Barış, Muallimköy ve Tavşanlı Mahalleleri’nin tamamına su verilemeyecektir. 

Su kesintisinden etkilenecek olan mahallelerde bulunan abonelerin, gerekli önlemleri almaları gerekmektedir. Yapılacak çalışma nedeniyle oluşan su kesintisine karşı abonelerimiz ve vatandaşlarımızın anlayışları için teşekkür ederiz.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Dairesi Başkanlığı

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33