Recep Dursun: Marmara Nakliyeciler Terminali Gebzespor'a tahsis edilsin

31 Mart tarihinde Millet İttifakının Gebze Belediye başkan adayı olan Avukat Recep Dursun " Marmara Nakliyeciler Terminalinin Gebzespor'a tahsis edilmesi gerekir" dedi.

Recep Dursun: Marmara Nakliyeciler Terminali Gebzespor'a tahsis edilsin

31 Mart tarihinde Millet İttifakının Gebze Belediye başkan adayı olan Avukat Recep Dursun " Marmara Nakliyeciler Terminalinin Gebzespor'a tahsis edilmesi gerekir" dedi.

Avukat Recep Dursun'un konu ile ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekilde:

Gebzespor’un elinden alınan ve Marmara Nakliyeciler terminali olarak bir şirkete 2003 yılı Mayıs ayında 10 yıllığına yap-işlet-devret yoluyla ihale edilen;.2013 yılı Mayıs’ta süre bitmesine rağmen Adnan Köşker, tarafından türlü bahanelerle,kiracı şirketin görevsiz mahkemede açtığı hikaye dava ve tedbirin arkasına sığınarak,tahliye işlemini yapmadığı; yaklaşık 6 yılboyunca takriben 40 milyon TL üzerinde haksız kazancın şirketin kasasına girmesine göz yumduğu;31 Mart seçimlerinde aday yapılmayınca da seçime birkaç gün kala tahliye ile teslimi için şirkete yazı yazdığı ve nihayet bugün de şirket yönetiminden kamyon tır parkının teslimi için fiili işlem yapıldığını basından öğrenmiş olduk.

Bir yanlışa ve haksızlığa son verildiği için yapılan işlemi destekliyorum.

Ancak geç kalındığı;40 milyon üzerinde Gebze halkının parasının iç edildiği, edilmesine göz yumulduğu için önceki yönetimi ve ses çıkarmayan parti yöneticilerini kınıyorum.

Mevcut yönetimden beklentimiz ve takibini yapacağımız husus:40 milyon zararın önceki belediye başkanı ve şirketten,haksız zenginleşme kurallarına istinaden iade alınması için hukuksal girişimlerde bulunulması ve önceki belediye başkanının görevi ihmal ve kötüye kullanması ve kamunun zararına sebebiyet vermesisebebiyle Gebze C.Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmasıdır.

Bu hususlarında ayrıca takipçisi olacağız.

Şimdi yeni yönetime bir öneri ve tavsiyemiz var!

Kentin ortak değeri olan hepimizin gururu olması gereken ve sahipsizlik sebebiyle üçüncü lige düşen Gebzespor’u yeniden ayağa kaldırmak için,artık üvey evlat muamelesinden vazgeçip hepimizin değeri olan Gebzespor’a sahip çıkılmasını;

Kimseye muhtaç olmadan hepimizin göğsünü kabartacak başarılara imza atması için;

Vakit var iken;

Kamyon Tır parkı işletmeciliğinin birilerini zenginleştirmek yerine,kentin ortak değeri olan Gebzespor’a verilmesi en doğru ve uygun olanıdır.

Saygılarımla...

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63

banner8

banner11

banner21

banner34

banner85

banner9

banner12

banner20

banner33