banner288

MediaMarkt oyun konsolu ve aksesuarlarda indirim sunuyor

- 15 Mart'a kadar seçili PlayStation, Nintendo ve Xbox konsollarda yüzde 5, aksesuarlarda ise yüzde 10 CLUB indirimi gerçekleştirilecek

MediaMarkt oyun konsolu ve aksesuarlarda indirim sunuyor

İSTANBUL (AA) - MediaMarkt Türkiye, bu yıl 3’üncü yaşını kutladığı CLUB Günleri kapsamında birçok kategoride indirim gerçekleştirdiği gibi oyun konsolları ve aksesuarlarında da indirim sunuyor.

MediaMarkt Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, yılın neredeyse tamamında gerçekleştirdiği kampanyalarla teknolojiseverlere geniş ürün seçeneğinin yanı sıra avantajlı fiyatlar sunan MediaMarkt Türkiye, MediaMarkt CLUB'ın 3’üncü yaşını kutluyor.

MediaMarkt mağazalarında ve "mediamarkt.com.tr"de bugün başlayan ve 15 Mart Pazartesi gününe kadar devam edecek kampanyalar kapsamında, evlerde geçirilen vakti keyifli hale getiren kategorilerde de indirimler gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda seçili PlayStation, Xbox ve Nintendo markalı konsollar yüzde 5 indirimle satışa sunuluyor. MediaMarkt, seçili aksesuarlarda ise yüzde 10 indirim uyguluyor. İndirimlerden yararlanmak için oyunseverlerin MediaMarkt CLUB’a üye olması gerekiyor.

MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya "mediamarkt.com.tr/CLUBuyelik" adresi üzerinden üye olunabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33