banner244

Başkan Sezer, ilçe başkanlarıyla birlikte İzmir’deydi.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’ni yaşamış bir ilçenin belediye başkanı olan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, deprem dolayısıyla İzmirlilerin yaşadığı acıyı ve mağduriyeti en iyi Gölcüklüler anlar düşüncesiyle beraberinde; AK Parti İlçe Başkanı Sayın Çetin Seymen, MHP İlçe Başkanı Sayın Bilal Çakır, CHP İlçe Başkanı Sayın Fikret Gürel, İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın İsmail Aynacı, BBP İlçe Başkanı Sayın Şahin Akpınar, SP İlçe Başkanı Sayın Yaşar Yıldız, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Sayın Mustafa Beyazıt ve Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk ile birlikte İzmir'e gitti.

Başkan Sezer, ilçe başkanlarıyla birlikte İzmir’deydi.

YARDIM MALZEMELERİ TESLİM EDİLDİ

Gölcük’ten uğurlanan gıda, battaniye ve sağlık malzemesi taşıyan tır, sabah saatlerinde İzmir'e ulaşırken, Başkan Sezer ve Gölcük heyeti, İzmir AFAD İl Müdürlüğü deposuna yardım malzemelerini teslim etti.

UMUTLA BEKLEYEN VATANDAŞLARLA GÖRÜŞÜLDÜ

İzmir AFAD İl Koordinasyon Merkezi’nde İzmir Vali Yardımcısı Sayın Erhan Günay ile görüştükten sonra; Bayraklı'ya giderek, depremde yıkılan 2 binada kurtarma çalışmalarına katılan Kocaeli AFAD ekibi ziyaret edildi. Kurtarma çalışmalarında yakınlarından umutla haber bekleyen vatandaşlarla görüşüldü.

GÖLCÜK OLARAK İZMİR’İN YANINDAYIZ

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “17 Ağustos Depremi sonrası, ilk andan itibaren ilçemize büyük destek veren ve yanımızda yer alan İzmir’in, bu defa, yaşanan acıları ve en iyi bilen, deprem mağdurlarını en iyi anlayan Gölcük olarak yanınızdayız. Bu vesileyle; depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyorum" dedi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33