banner288

İSU'dan Son Dakika Açıklaması

Gebze'de faaliyet gösteren bir market çalışanın rögara düştüğü ve yaralandığı haberi ile ilgili olarak İSU'dan açıklama geldi.

İSU'dan Son Dakika Açıklaması

Konu İle ilgili olasrak İSU Genel müdürlüğünden yapılan açıklama şu şekilde:

Bugün bazı internet sitelerinde, Gebze ilçesinde faaliyet gösteren bir market çalışanın rögara düştüğü ve yaralandığı, haberi yer almıştır. Konu ile ilgili olarak açıklama ihtiyacı meydana gelmiştir.

Kurumumuzun ALO 185 Arıza İhbar Hattına yapılan arıza ihbarına istinaden 07 Nisan Çarşamba günü saat 11:55 de adrese gidilmiş ve kanal temizleme aracı kuka ile hat temizlenmiştir. Ancak, abonenin iç tesisatında da sorun olduğu için ekiplerimiz tarafından ilgili kişilere bilgi verilmiştir. Ekiplerimiz, temizlik yapılan rögar kapağını kaparak olay yerinden ayrılmıştır.

Arıza ihbarında bulunan abone, gün içerisinde özel tesisatçı çağırarak iç tesisatına müdahele ettirmek istemiş olup, bu müdahele esnasında paletle markete ürün taşıyan çalışan açık parsel kapağına düşmesi sonucu olay meydana gelmiştir.

Yapılan bu işlemde Kurumunuzun bilgisi ve dahli bulunmamaktadır. Bu vesile ile yaralanan vatandaşımıza acil şifalar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33