banner206

Şanbaz Yıldız’dan Vali Aksoy’a veda ziyareti

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulunarak görev süresi boyunca Kocaeli’de yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

Şanbaz Yıldız’dan Vali Aksoy’a veda ziyareti

Yayınlanan son Valiler kararnamesiyle Aydın Valiliğine atanan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a  Başkanvekili Çağlar Özer, İl Muhasibi Güzin Aşkın Alparslan Atalı, Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, Eğitim Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşegül Babacan  eşlik etti. 

Yıldız, Vali Aksoy’un Kocaeli’de herkesle uyum içinde çalışmayı başarmış, kapısı herkese açık olan bir devlet adamı olduğunu ifade ederek, “Sayın Hüseyin Aksoy, 3 yıldır Kocaeli’ye hizmet eden, her konuda rahatça ulaşabildiğimiz bir devlet adamıydı. Sayın Valimize verdiği emekler, Kocaeli’ye katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin yeni görev yeri olan Aydın’da da başarılar diliyorum. Kocaeli, kendisini her zaman yaptığı hizmetlerle hatırlayacaktır.” ifadelerinde bulundu. Ziyaret sonunda Yıldız, Aksoy’a hediyesini takdim etti.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33