İşçilerden Hürriyet’e ziyaret

Birleşik Metal İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyete hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İşçilerden Hürriyet’e ziyaret

Birleşik Metal İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyete hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Hürriyetin makamında gerçekleşen ziyarette sendikanın Kocaeli Şube Başkanı Telat Çelik Şube Sekreteri Hakan Küçük ile sendika üyesi işçiler de yer aldı.

Ziyaret için konuklarına teşekkür eden Başkan Hürriyet, “ Siz gelince ailem gelmiş gibi oldum. Sizlerle mücadele alanlarında tanıştık. Birlik dayanışma kardeşlik yan yana yürüyebilme gibi önemli anları paylaştık. İşçi dostlarım benim için çok kıymetli. İşçi kardeşlerimiz için üzerime ne zaman ne görev düşerse her zaman yanınızdayım. Milletvekili iken nasıl yanınızdaysak başkan olarak da her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim. İyi niyetleriniz düşünceleriniz için ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum. Bu kapı her zaman size açık olacak”dedi.

HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU

Birleşik Metal İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu da emek ve demokrasi mücadelesi veren metal işçisi üyelerimiz ile birlikte başkanımızı tebrik etmek başarılar dilemek için geldik. İleride çok daha kitlesel olarak sayın başkanımıza destek verdiğimizi göstermek için geleceğiz. Çünkü o bize daha önce önemli ölçüde destek verdi bizi yalnız bırakmadı. Sermayede devlete hükümete karşı mücadelemizde bizim yanımızda oldu. Biz de onun karşılığını kendisine göstermeye çalışıyoruz. İzmitin böyle bir değişikliğe ihtiyacı vardı. Bu da bizim istediğimiz şekilde gerçekleşti. Her şey çok güzel olacak şeklinde konuştu.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63

banner8

banner11

banner21

banner34

banner85

banner9

banner12

banner20

banner33