Kandıra Adliyesi’nde normalleşme dönemi

Koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 2 aydır esnek çalışma sistemi ile faaliyetlerini sürdüren Kandıra Adliyesi'nde normalleşme dönemi başladı.

Kandıra Adliyesi’nde normalleşme dönemi

KORONAVİRÜS tedbirleri kapsamında Adalet Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda yaklaşık iki aydır esnek çalışma sistemi ile faaliyetlerini sürdüren Kandıra Adliyesi'nde 1 Haziran itibariyle normalleşme dönemi başladı. Gerekli tüm önlemlerin alındığı adliyede duruşmalar haricinde tam olarak faaliyete geçildi. Duruşmalara ise 16 Haziran itibariyle başlanacağını bildirildi.

TEDBİRLERE DEVAM

Adliyede koronavirüse karşı alınan tedbirler de titizlikle sürdürülüyor. Tüm bina dezenfekte edilerek salgına karşı ilaçlanırken, her gün düzenli aralıklarla temizlenmeye devam ediliyor. Ayrıca adliyenin muhtelif yerlerine vatandaşların ve personelin yararlanması için dezenfektan solüsyonları yerleştirildi. Maskesi olmayanlar ve herhangi bir iş ve işlemi olduğunu ispat edemeyenler adliyeye alınmıyor. Ayrıca girişte ateş ölçümü yapılarak, ateşi 38 dereceyi geçenler sağlık kurumuna yönlendiriliyor.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner34

banner245

banner9

banner12

banner20

banner33