Muhtar Hüseyin Akın, Seçim Varmış Gibi Çalışıyor!

Seçildiği günden beri yaptığı ziyaretlerle ve muhtarlığa gelen misafirlerine gösterdiği hürmetle sosyal medyada vatandaşların beğenisi kazanan Gebze Ulus Mahallesi Muhtarı Hüseyin Akın sanki seçim varmış gibi durmaksızın çalışıyor.

Muhtar Hüseyin Akın,  Seçim Varmış Gibi Çalışıyor!

2014 mahalli idareler seçimlerinde halkın çoğunluğunu alarak muhtarlığı kazanan Hüseyin Akın, 2018 yerel seçimlerinde de ipi göğüsleyerek halkın oylarıyla tekrar seçimi kazanmıştı.

2014 senesinden beri sosyal medyada sosyal belediyeciliğin bir örneğini sergileyen muhtar Hüseyin Akın, mahallesindeki sorunların her birini yazılı olarak dilekçe ile belediyeye bildiriyor, her akşam bir aileyi ziyaret ediyor, hastahaneleri dolaşarak vatandaşla irtibatını sağlıyor.

Cuma günleri esnaf ziyareti, gün içerisinde de kahveleri dolaşarak vatandaşla hasbihal ediyor, kimi zaman da muhtarlığa gelen vatandaşların sorunlarını sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Muhtar Hüseyin Akın'ın  bu anlamdaki çalışmaları vatandaşla irtibatı koparmadan sahada aktif bir şekilde sosyal belediyeciliğin olması gerektiği şekilde görevini yerine getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 10:00

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33