banner219

Mustafa Ercan, AB’ye girdi

Muğla’da faaliyet gösteren ERMAŞ Mermer A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı İşadamı Mustafa Ercan 09 Mayıs tarihinde yapılan Avrupa Günü etkinliklerine katıldı. Başarılı iş insanı Mustafa Ercan'a büyük ilgi gösteren AB’li Diplomatlar “ Böylesi değerli bir iş insanına AB ülkelerinin kapısı sonuna kadar açık” şeklinde görüş belirttiler.

Mustafa Ercan, AB’ye girdi

Muğla’da faaliyet gösteren ERMAŞ Mermer A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı İşadamı Mustafa Ercan 09 Mayıs tarihinde yapılan Avrupa Günü etkinliklerine katıldı. Başarılı iş insanı Mustafa Ercan'a büyük ilgi gösteren  AB’li Diplomatlar “ Böylesi değerli bir iş insanına AB ülkelerinin kapısı sonuna kadar açık” şeklinde görüş belirttiler.

Avrupa Birliği Türk delegasyonu başkanı Büyükelçi Christiaan Berger ve eşi bayan Marilene Gerorgiadou Berger tarafından düzenlenecek etkinliğe İşadamı Mustafa Ercan’da davet edilmişti

BÜYÜKELÇİDEN ÖZEL DAVET ALMIŞTI

Avrupa Birliği Türk Delegasyonu başkanı Christian Berger , İşadamı Mustafa Ercan’a gönderdiği davetiyede “2019 Avrupa Günü münasebeti ile Cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrası tarafından verilecek konserde ve ardından düzenlenecek resepsiyonda sizleri de görmekten onur duyar.” İfadelerini kullanmıştı.

ETKİNLİK SÖĞÜTÖZÜ CONGRESİUM’DA YAPILDI

Mustafa Ercan ile birlikte çok sayıda İş-Siyaset ve Ticaret adamının katıldığı etkinlik 09 Mayıs 2109 Perşembe saat :18.00’den itibaren Söğütözü Caddesi N:1/A Çankaya/Ankara adresindeki CONGRESİUM’da yapıldı.

MUSTAFA ERCAN’A, AB KAPISI SONUNA KADAR AÇIK”

Türkiye’nin önde gelen İş-siyaset ve Ticaret insanı ile birlikte Ankara’da düzenlenen Avrupa Günü etkinliklerine katılan Mustafa Ercan’a etkinlikte bulunan  AB ülkelerine mensup Diplomatlar “Sayın Mustafa Ercan bu davet ile birlikte resmen AB’ye girmiş oldu, Türk ekonomisine yaptığı büyük katkılar yapan Ercan Türk ürünlerini de AB ülkelerinin tamamına gönderiyor, böylesi değerli bir iş adamını aramızda görmekten çok memnunuz AB ülkelerinin kapısı bugünden itibaren kendisine sonuna kadar açık” diye iltifat ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 17:41

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33