banner223

Başkan Kocaman'dan, Kadir Gecesi mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Kocaman'dan, Kadir Gecesi mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

11 Ayın Sultanı, Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, maneviyatın doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız.

Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, şükür ve ibadeti arttıran bizlere yoksulların, çaresizlerin halinden anlama şuuru veren ve “sabır” denilen yüksek ahlakî meziyetimizi geliştiren oruç ibadetiyle geçirdiğimiz mübarek Ramazan-ı Şerif’i sonlandırırken Rabbimiz biz kullarını Kadir Gecemizin fazilet ve hikmetiyle nurlandırmıştır. Rabbim tüm ümmeti Müslümanın, bu hikmet ve fazilet manasına uygun, yanlışlarımızdan arındıran, hatalarımızdan uyandıran bir Kadir Gecesi eda etmesini nasip etsin. Şehitlerimize rahmet, ailelerine gönül ferahlığı ve sabırlar ihsan eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta tüm hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor ve bu gecenin, insanlığın barış, huzur ve saadetine, bütün müminlerin de affına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33