Sporcu Başkan, Kocaman

Sporcu kişiliği ile ön plana çıkan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, günün yoğun temposu ardından voleybol oynadı.

Sporcu Başkan, Kocaman

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, spora ayrı bir önem vermesiyle dikkat çekiyor. Yoğun programı arasında fırsat bulduğu her zaman sporcuların yanında olan Belediye Başkanı Kocaman, zaman zaman kendisi de spor yapıyor.

KOCAMAN SAHAYA ÇIKTI

Amatör olarak basketbol oynayan Belediye Başkanı Kocaman, günün yorgunluğu atmak için voleybol oynadı. Balaban Mahallesi’nde esnaf ve hemşehrileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Kocaman, voleybol sahasında hünerlerini sergiledi.

ÖRNEK OLMALIYIZ

Geleceğimiz olan gençlere örnek olunması gerektiğini belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemizde sporun her branşına destek verilmektedir. Gençlerimizin daha sağlıklı ve iyi yetişmeleri bizlerin elindedir. Kartepemizin büyükleri çocuklarımıza, gençlerimize örnek olmalıyız. Bunun için de herhangi bir spor dalıyla uğraşmalıyız. Geleceğimizin Kartepesi çocuklarımızın ellerinde yükselecektir” ifadelerini kullandı.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33