banner222

GEBZE CENTER' da Arabalı Açık Hava Sineması Günleri Başladı

Arabada Açık Hava Sineması keyfi şimdi Gebze Center'da!

GEBZE CENTER' da Arabalı Açık Hava Sineması Günleri Başladı

Bu sene 10. yaşını kutlayan Gebze Center AVM’nin düzenlediği arabalı sinema geceleri, 25 Haziran tarihi itibariyle başladı. AVM’nin açık hava otoparkına kurulan iki dev sinema perdesi ile misafirlerin sevilen filmlerle buluşturulduğu etkinliğe ilk gün yoğun bir katılım oldu. Tamamen ücretsiz olan arabalı sinema gecelerinin ilk gününde Bana Masal Anlatma filmi sinemaseverlerle buluştu.

26 Haziran Cuma – Mad Max Fury Road ve 27 Haziran 2020 Cumartesi günü Aile Arasında yapımlarının gösterimini gerçekleştirecek AVM, etkinlik kapsamında ayrıca arabaların ön kısmı için tasarladığı özel maske giydirmeleriyle, normalleşme döneminde maske kullanımının önemine de dikkat çekiyor…

Gebze ve bölge halkı için önemli bir yaşam merkezi haline gelen Gebze Center AVM, düzenlediği ‘Arabalı Açık Hava Sineması Günleri’nin ilk gösterimini 25 Haziran Perşembe günü gerçekleştirdi.

Karantina dönemi sonrası bölge halkına hijyen kurallarına uygun ve aynı zamanda da nostaljik bir organizasyonla buluşturan Gebze Center AVM’nin arabalı açık hava sinema gecelerinin ilk gününe ilgi yoğundu. Bana Masal Anlatma filminin sinemaseverlerle buluştuğu gösterime 500’e yakın kişi katıldı.

Etkinlik kapsamında; misafirlerini otoparkında kurulan iki dev sinema perdesi ile ücretsiz olarak sevilen filmlerle ağırlayan AVM, ayrıca organizasyon süresince normalleşme döneminde sosyal mesafe ve maske kullanımına da dikkat çekiyor. Gebze Center, arabaların ön kısmı için özel olarak tasarlanan maske şeklindeki giydirmelerle ziyaretçilere döneme ilişkin özel mesajlar veriyor.

Film öncesi katılımcılara sinema keyfinin olmazsa olmazı mısır ve içecek ikramı yapılan Arabalı Açık Hava Sinema Günlerinde, izleyicilere ücretsiz maske ve kolonya dağıtımı gerçekleştirilirken Sağlık Bakanlığı’nın 14 kuralını içeren mesajların olduğu broşür de verilerek COVID-19 döneminde sosyal farkındalığa dikkat çekildi.

Üç günde üç farklı filmi izleyici ile buluşturan Gebze Center, ilk gösterimini 25 Haziran Perşembe günü Bana Masal Anlatma filmi ile gerçekleştirdi. AVM, Arabalı Açık Hava Sineması Günleri’nin devamında 26 Haziran Cuma - Mad Max Fury Road ve 27 Haziran Cumartesi günü Aile Arasında yapımlarının gösterimini gerçekleştirecek.

Mesafe kuralları uygulanıyor…

Etkinliğe sadece hususi araçlarla katılım kabul ediliyor. Saat 20.00'den itibaren otopark alanına girişler başlarken organizasyon kapsamındaki film gösterimleri 21.30’da başlıyor.

Alanda sosyal mesafe kurallarını dikkate alarak otomobil yerleşimini yapan Gebze Center; geçtiğimiz günlerde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü ile Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün yaptığı detaylı denetimleri de başarı ile geçmişti.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33