Turizm Haftası için ilk toplantı yapıldı

44. Turizm Haftası için ilk toplantı gerçekleşti

Turizm Haftası için ilk toplantı yapıldı

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,15-22 Nisan tarihleri arasında 44. kez kutlanacak olan Turizm Haftası için Kocaeli Turizm Haftası Düzenleme Komitesiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Ülkemizde en hızlı gelişen hizmet sektörleri arasında yer alan turizm konusunda toplumda farkındalığı arttırmak, sürdürebilir turizm ilkeleri doğrultusunda doğal, tarihi ve kültürel varlıklara yönelik konuların turizmde değerlendirmek, turizm bilincini sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan, ‘Turizm Haftası’ bu yılda 44. Kez gerçekleşecek. Bu kapsamda İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, komite üyeleriyle Turizm Haftası programını oluşturmak için ilk toplantısını Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

DOLU DOLU PROJELER

22 kamu kurum ve özel kuruluşun yer aldığı toplantıya; İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen başkanlık yaparken, Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren, Şube Müdür V. Hülya Özer’de toplantıda hazır bulundu.  Oldukça etkili geçen değerlendirmede yine dolu dolu bir Turizm Haftası için düğmeye basıldı. Yapılan istişare sonrası alınan kararlar Valilik Makamına sunulacak. Program onaylandıktan sonra yine sürpriz etkinliklerle Turizm Haftası başta Kocaeli halkı olmak üzere kentimizin turizm değerleri bir kez daha kamuoyuna tanıtılmış olacak.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33