Gazeteci Cengiz Akgün'ün " Gördüm Duydum Yazdım" isimli kitabı çıktı

Bölgenin en eski ve başarılı gazetecilerinden Gazeteci Cengiz Akgün’ün, ‘Gördüm Duydum Yazdım’ isimli kitabı Karina Yayınları’ndan çıktı.

Gazeteci Cengiz Akgün'ün " Gördüm Duydum Yazdım" isimli kitabı çıktı

Bölgenin en çok okunan  yazarlarının başında gelen Gazeteci Cengiz Akgün’ün, ‘Gördüm Duydum Yazdım’ isimli kitabı Karina Yayınları’ndan çıktı.

Beyefendi kişiliği ile takdir toplayan bölgenin güçlü kalemlerinden Cengiz Akgün'ün " Gördüm Duydum Yazdım" isimli kitabı daha çıkar çıkmaz çok büyükilgi ile karşılandı.

Kitabı ile ilgili gazetemize açıklama yapan Cengiz Akgün olarak şunları ifade etti:

“‘Gördüm Duydum Yazdım’ isimli kitabım 25 yıllık yerel gazetecilik serüvenimde kaleme aldığım güncelliğini yitirmemiş köşe yazılarından bir seçkidir.

Karina Yayınevi’nden çıkan kitabım bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğüm ikinci kitabım içinde bana moral ve motivasyon oldu.   Yazın ve kitap dünyasına edebi içeriği olan eserler bırakmak en büyük amacım. Bunun içinde hem gazetecilik mesleğimi aktif olarak sürdürürken aynı zamanda kitap yazmak gibi bir çabanın da içerisindeyim.

Kitabımın yazım, hazırlık ve baskı aşamasına değin destek olan arkadaş ve dostlarıma, meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Cengiz Akgün’ün kitabıyla ilgili temin için ise twitter @cengizakgn, facebook.com/cengzakgun adreslerinden bilgi alınabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 10:09

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33