İYİ Parti Gebze'den gazetemize ziyaret

İYİ Parti Gebze İlçe başkanı Av. Burak Uluköylü, Kadın kolları başkanı Seda Yalçınkaya Moderen, Yönetim kurulu üyeleri Av. Burak Aytaş ve Musa Kargıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile gazetemizi ziyaret ettiler.

İYİ Parti Gebze'den gazetemize ziyaret

Ziyarette YÜKSEL ERCAN MEDYA GRUBU Başkanı Yüksel Ercan ile yenigebze.com Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz Işık ile bir süre görüşen İYİ Parti Gebze Heyeti, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ettiler. Ayrıca Gazeteci Yüksel Ercan'ın geçtiğimiz günlerde KOÜ Tıp Fakültesi'nde geçirdiği önemli göz ameliyatı dolayısıyla da geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Ziyarette parti çalışmaları ile ilgili soruları yanıtlayan İYİ Parti Gebze İlçe başkanı Av.Burak Uluköylü, Gebze Teşkilatı olarak geçtiğimiz günlerde devraldığı ilçe başkanlığı görevinin ardından tüm hızla parti çalışmalarına yoğunlaştıklarını ve belirlenen program çerçevesinde çalışmalarını takım ruhu, birlik ve beraberlik içerisinde yüksek tempo ile sürdürdüklerini açıkladı.

YÜKSEL ERCAN MEDYA GRUBU Başkanı Yüksel Ercan da, İYİ Parti Gebze Heyetine bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

İYİ PARTİ GEBZE HEYETİ, Yılmaz IŞIK ile

Oğuzhan Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33