Kocaman: Bizimle olmaya varmısınız.?

Yeniden Refah Partisi Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Kocaman; Gebze ilçemizde planlı programlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 23 Merkez mahallemiz,17 Köy mahallemiz bulunmaktadır" dedi

Kocaman: Bizimle olmaya varmısınız.?

Yeniden Refah Partisi Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Kocaman; Gebze ilçemizde planlı programlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 23 Merkez mahallemiz,17 Köy mahallemiz bulunmaktadır. Toplamda 40 Mahallemizin 36’sinda mahalle başkanlarımızı atadık.12 Mahallemizde yönetimlerini kurduk ve sandık baş müşahitlerini oluşturduk. Bununla birlikte Gebze’mizde 6 Lokalımız var. Arapçeşme Lokali ,Beylikbağı Bölge Lokali, Aksa Sapagı Bölge Lokali,İstasyon Mahallesi Lokali ,Molla Fenari Köyü Lokalı, Tatlıkuyu Mahalle Lokalı olmak üzere 6 adet lolkalımız bulunmaktadır.Çok yakın bir zamanda inşallah Osman Yılmaz Mahallesindede lokalımızı açacağız.

BERABER YOL YÜRÜYELİM

Gebzeli hemşerilerimizden beklentimiz bu harekatta bizimle beraber yol almalarıdır. Gebzemizin ve ülkemizin geleceği için şikayet etmek yerine ellerini taşın altına koymaya tüm Gebzeli hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Biz siyasete zerafet getireceğiz hedefiyle yola çıktık. Çünkü son yıllarda özellikle siyaset ile siyasetçinin dili çok keskinleşti ve hoyratlaştı. Bu manada Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan önemli bir misyonu yerine getiriyor. Söyleyeceklerini belli bir üslup ve nezaket içerisinde söylüyor bizde bu nezaket ve uslupla Gebze’de bir fark oluşturacağız. dedi.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33