banner219

Abbas Sır: Beni futboldan soğuttular

Gebzespor’un eski başkanı, mevcut yönetici Abbas Sır, ‘Bir futbolcunun sezon başından bu yana tek bir lira almadık’ şeklindeki paylaşımına istinaden bir açıklama yaptı. Facebook hesabından canlı yayın yapan Sır, sezon başından bu yana herkesin aldığı parayı tek tek açıkladı.

Abbas Sır: Beni futboldan soğuttular

3. Lig’de tutunamayan Gebzespor’da sular uzun bir süre durulmayacak gibi. Gebzespor’un eski başkanı, mevcut yönetici Abbas Sır, ‘Bir futbolcunun sezon başından bu yana tek bir lira almadık’ şeklindeki paylaşımına istinaden bir açıklama yaptı. Facebook hesabından canlı yayın yapan Sır, sezon başından bu yana herkesin aldığı parayı tek tek açıkladı.

Erbaa maçından sonra Gebzesporlu bir oyuncunun, facebook’ta bulunan ‘TFF 2.Lig’ sayfasına gönderdiği mesajda  ‘Sezon başından bu yana tek bir lira almadık’ şeklinde açıklama yapması gözleri yönetim kuruluna çevirmişti. Eski başkan, mevcut  yönetici Abbas Sır, dün facebook’ta yaptığı canlı yayında bu oyuncunun iddialarına yanıt verdi. Sezon başından bu yana futbolculara ödenen rakamları tek tek açıklayan Sır, başarısızlığın mimarı olarak kendisini gösterdi.

EN ÇOK PARAYI FERHAT ALMIŞ
Sır’ın açıkladığı tabloda en çok para alan oyuncu 130 bin lirayla Ferhat Çoban olurken, Ferhat’ı 107 bin lirayla kaptan Oğuz Başaran izledi. En az para alan oyuncular ise 10’ar bin lira ile Denizhan Deniz ve Serhat Yeşilördek oldu. Ayrıca kulübün, Ferhat’ın bonservis ücreti için Erzincan’a 50 bin lira ödediği de Sır tarafından bizzat açıklandı.

KİMSENİN HAKKINI YEMEDİM
Yaptığı paylaşımda içini döken Sır, “Kimsenin hakkını yemedim, yemeyeceğim de. Bana 1 adım gelene ben her zaman 3 adım gittim. Erbaa’da küme düşme maçı oynadık. Bir tane reaksiyonumuz yok. Erbaalı oyuncular bizim oyunculardan daha çok gol atmamızı istedi. Bir gol atıp ligde kalacaktık ama olmadı. Yapacak da bir şey yok” dedi.

BENİ FUTBOLDAN SOĞUTTULAR
Sır, isim vermeden bazı futbolculara sitem ederken, 4 oyuncuya da isim vererek özel olarak teşekkür etti. Sır,”Abdulsamet, İslam, Oğuz ve Sırat’a hakkımı helal ediyorum. Aldıkları paralar analarının ak sütü gibi helal olsun. Onun dışındaki oyuncularımızın tamamına olması bile hakkımı helal ediyorum. Ama bazıları benim hayattaki en büyük sevdam olan futbol ve spordan soğuttular. Allah onları da hayattan soğutsun” diye konuştu.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33