banner223

Hikmet Tatoğlu Gebze İlçe Spor müdürü oldu

Gebze İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne Hikmet Tatoğlu atandı. Yaklaşık 5 aydır boş olan Gebze İlçe Spor Müdürlüğüne nihayet atama yapıldı

Hikmet Tatoğlu Gebze İlçe Spor müdürü oldu

Gebze İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne Hikmet Tatoğlu atandı. Yaklaşık 5 aydır boş olan Gebze İlçe Spor Müdürlüğü’nde düğüm çözüldü. Eski İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer'in Iğdır İl Gençlik Spor Müdürlüğüne atanmasının ardından boşalan koltuğa Gebze bölgesinin sevilen ismi Darıca İlçe Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu atandı. Hikmet Tatoğlu'nun Gebze İlçe Gençlik Spor Müdürlüğüne asaleten atandığına dair karar Bakanlık tarafından kendisine tevdi edildi. 

HİKMET TATOĞLU KİMDİR?
1972 yılında Rize’de dünyaya gelen Hikmet Tatoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.  1986 Yılında Rize İkizdere İmam Hatip Ortaokulu’nu bitirdikten sonra 1990 yılında Gebze İmam Hatip Lisesi mezunu olan Hikmet Tatoğlu, Bursa Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi öğretmenliği bölümünde 1998 yılında mezun olduktan sonra Gebze Teknik Üniversitesi Ana Bilim dalında yüksek lisans yaptı. Halen Açıköğretim Fakültesi Adalet bölümünde son sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına da devam ediyor. 

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer Günaydın
Tamer Günaydın - 3 hafta Önce

50.Yıl chrysler okulunda beden öğretmeniyken okulda dövmediği öğrenci yoktu. Kişisel egosunu bu şekilde tatmin ederdi. Nereden nereye vay bee. Öğrenci düşmani.

SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33