Başkan Büyükakın'ın sınav heyecanı

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve eşi Doç. Dr.Figen Büyükakın, kızları Cemre Dilşat’ı bugün gerçekleştirilen LGS sınavıiçin okula birlikte götürdü

Başkan Büyükakın'ın sınav heyecanı

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve eşi Doç. Dr.Figen Büyükakın, kızları Cemre Dilşat’ı bugün gerçekleştirilen LGS sınavıiçin okula birlikte götürdü. Büyakakın çifti sınav bitimine kadar kızlarını okul bahçesinde bekledi.

HEYECANLI BEKLEYİŞ

Liselere Giriş Sınavı (LGS) bugün gerçekleştirildi. Sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumlarına girebilmek için ilimizde 24 bin 923 öğrenci sınava girdi. Sınava giren öğrencilerden biri de Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın kızı Cemre Dilşat Büyükakın’dı. Eşi Doç. Dr. Figen Büyükakın ile birlikte kızlarını sınava girdiği Yahya Kaptan Anadolu Lisesi'ne götürdü. Kızları sınava girerken Büyükakın çifti de okul bahçesinde bekledi. Heyecanlı oldukları gözlenen Büyükakın çifti, sınav bitimine kadar okul bahçesinde sınava giren diğer çocukların aileleriyle birlikte sohbet etti. 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 12:50

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33