banner242

Görkem Çiler, dualarla anıldı

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve Sevgi Çiler çiftinin trafik kazasında vefat eden oğulları ölümünün 7. yıldönümü dolayısı ile Gebze Osman yılmaz Mahallesi eski aile mezarlığındaki mezarı başında dualarla anıldı

Görkem Çiler, dualarla anıldı

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve Sevgi Çiler çiftinin trafik kazasında vefat eden oğulları ölümünün 7. yıldönümü dolayısı ile Gebze Osman yılmaz Mahallesi eski aile mezarlığındaki mezarı başında dualarla anıldı.

Mevlüte çok sayıda Gebzeli vatandaşların yanı sıra Gebze Ticaret Odası personeli, çeşitli partilerin başkanları ve gazeteciler katıldı. Görkem Çiler için akşam ayrıca iftar sonrası Mustafa paşa Cami’nde lokma dağıtıldı. Görkem Çiler için düzenlenen anma programına Kocaeli milletvekili Cemil Yaman, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Başkan Yardımcıları Cüneyt Şentürk, Latif Özkan, Gebze Belediye Meclis Üyeleri, GTO Meclis Üyeleri GTO Yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Çiler ailesinin yakınları ve dostları katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 20:10

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33