banner206

Nezahat Öğretmen ile Ruhiye Teyze toprağa verildi!

Gebze eşrafından Gebze Belediyesi eski başkanı merhum Mehmet Üstündağ'ın eşi Gebze Lisesi emekli Coğrafya öğretmeni Nezahat Üstündağ ile dün vefat eden Gebze Eşrafından Necmettin ve Tacettin Kulaç'ın anneleri, Rahmetli Mustafa Kulaç'ın Eşi, Kulaç Ailesi'nin Büyüğü Ruhiye Kulaç kılınan cenaze namazlarının ardından toprağa verildiler.

Nezahat Öğretmen ile Ruhiye Teyze toprağa verildi!

Gebze eşrafından Gebze Belediyesi eski başkanı merhum Mehmet Üstündağ'ın eşi Gebze Lisesi emekli Coğrafya öğretmeni Nezahat Üstündağ ile dün vefat eden  Gebze Eşrafından  Necmettin ve Tacettin Kulaç'ın anneleri, Rahmetli Mustafa Kulaç'ın Eşi, Kulaç Ailesi'nin Büyüğü Ruhiye Kulaç  kılınan cenaze namazlarının ardından toprağa verildiler. 

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Gebze eşrafından Gebze Belediyesi eski başkanı merhum Mehmet Üstündağ'ın eşi Gebze Lisesi emekli Coğrafya öğretmeni Nezahat Üstündağ ile dün vefat eden  Gebze Eşrafından  Necmettin ve Tacettin Kulaç'ın anneleri, Rahmetli Mustafa Kulaç'ın Eşi, Kulaç Ailesi'nin Büyüğü Ruhiye Kulaç  kılınan cenaze namazlarının ardından toprağa verildiler. 

Nezahat Üstündağ ile Ruhiye Teyze'nin cenaze namazları bugün öğle namazına müteakiben  sırasıyla  Gebze Belediyesi İmamlarından Alim Arslan Hoca tarafından kıldırıldı. Her iki Merhume için  kalabalık kişinin katıldığı cenaze namazı sırasında helallik alındı. helallik alındıktan sonra kılınan cenaze namazları sonrası Nezahat Öğretmen'in cenazesi  Gebze Osmanyılmaz mezarlığındaki aile kabristanında, Ruhiye Kulaç Teyze'nin cenazesi de  Tepecik köyündeki aile kabrisitanında toprağa verildi..

 YÜKSEL ERCAN MEDYA GRUP olarak her iki Merhume'ye Allah'tan rahmet, geride bıraktıkları  acılı aile mensuplarına  sabır ve başsağlığı diliyoruz. 

YILMAZ IŞIK

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33