banner219

AK Partide Kocaeli'den sonra İstanbul operasyonu!

31 Mart seçimlerinden sonra AK Partinin yaşadığı büyük sıkıntı sonrası İstanbul'da İddiaya göre,başarısızlık, birtakım yeniliklere itti.

AK Partide Kocaeli'den sonra İstanbul operasyonu!

31 Mart seçimlerinden sonra AK Parti'nin yaşadığı büyük sıkıntı sonrası İstanbul'da İddiaya göre,başarısızlık, birtakım yeniliklere itti.

Kulislerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlik yıllarından bu yana yol arkadaşı olan AK Parti eski milletvekili Metin Külünk’e kritik bir görev verileceği konuşuluyor.

Odatv'nin AK Parti  kulislerinden edindiği bilgilere göre, Metin Külünk'ün AK Parti İstanbul İl Başkanı olacağı ileri sürülüyor.

Gençlik yıllarından bu yana; Milli Görüş’ün merhum lideri Necmettin Erbakan, Büyük Birlik Partisi’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve Erdoğan ile hareket eden Külünk için, sosyal medyada bir de kampanya başlatıldı.

AK Parti'lilerin başlattığı kampanya, Twitter'da gündem olurken, kampanya; #MetinKülünkVefadır ismini taşıyor.
Öte yandan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, mevcut AK Parti  İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ı desteklediği de konuşulurken, Başkanlığa Külünk'ün geçmesi, Berat Albayrak'ı üzecek gibi duruyor...Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33