banner223

TGC uçuruma düşen AA muhabiri için açıklama yayınladı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Bayburt-Trabzon il sınırındaki Soğanlı Dağı’nda, haber takibi yaparken uçuruma düşen Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdülkadir Nişancı ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu görüşler yer aldı.

TGC uçuruma düşen AA muhabiri için açıklama yayınladı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Bayburt-Trabzon il sınırındaki Soğanlı Dağı’nda, haber takibi yaparken uçuruma düşen Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdülkadir Nişancı ile ilgili bir açıklama yayınladı.  Açıklamada şu görüşler yer aldı.

“Gazeteciler en zor koşullarda mesleklerini yapmak için uğraşırlar. Bu nedenle de can güvenlikleri açısından en riskli mesleklerden birini yaparlar. Son olarak Bayburt-Trabzon il sınırındaki Soğanlı Dağı’nda, kar nedeniyle kapalı Derebaşı virajlarında yol açma çalışmasını takip eden Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdülkadir Nişancı'nın uçuruma düştüğü haberini aldık. Meslektaşımızın ailesine ve Anadolu Ajansı çalışanlarına üzüntülerimizi iletiyoruz. Meslektaşımızın en kısa sürede bulunmasını ve sağlıklı olmasını diliyoruz."

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33