İYİ Partide Gülşah Sırtbaş'a önemli görev

İYİ Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Binnur Akın’ın yönetim kurulu üyeliğine geçişinden boşalan Kadın Kolları Başkanlığına Gülşah Sırtbaş atandı.

İYİ Partide Gülşah Sırtbaş'a önemli görev


İstikrarlı bir şekilde üye sayısını Çayırova’da arttıran İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, Kadın Kolları Başkanı seçiminde partisi için doğru bir karara imza attı. Çayırova İYİ Parti Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olan Gülşah Sırtbaş, İYİ Partinin kuruluşundan bu zamana kadar partinin çeşitli kademelerinde görev aldı. En son Eğitim Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Sırtbaş, 3. Olağan kongre sonrasında İYİ Parti İlçe Başkanı İlhami BAYRAK tarafından İYİ Parti Çayırova Kadın Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Gülşah Sırtbaş Kimdir?

Kocaeli üniversitesi Kimya Bölümü Lisans mezunu olan Gülşah Sırtbaş,  Gebze Yüksek Teknoloji Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünde Yüksek lisans yaptı. Teknik eğitim, ilk yardım eğitimleri ve personel belgelendirme üzerine Gebze ve Tuzla'da hizmet veren firmanın sahibi başarılı iş kadını Gülşah Sırtbaş evli ve bir çocuk annesi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner667

banner612

banner327

banner666

banner613

banner516