KTSO Başkanı Soner Ilık'tan Anneler Günü mesajı

KTSO Başkanı Soner Ilık'tan Anneler Günü mesajı

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ilık, mesajında, dünyanın en güzel ve en masum duygusunun şüphesiz annelik olduğunu belirtti.

Yeryüzündeki en güçlü hissiyatın annenin evladına, evladın da anneye duyduğu sevgi olduğunu aktaran Ilık, anneliğin sevginin simgesi halinde bulunduğunu kaydetti.

Annelerin evlatlarını koşulsuz sevdiğini ifade eden Ilık, mesajında şunları kaydetti:

"Annelerimiz toplumun temel direği olarak, sağlıklı bireylerin yetişmesinde ve sağlıklı bir toplumun oluşmasında çok büyük bir role sahiptir. Anneler hayatın kutup yıldızıdır. Hepimiz için en kutsal, en özel değerlerdir. Şuna inanıyorum ki yeryüzündeki en güçlü ve en saf sevgi onların kalbindedir. Anneler, kendi çocuklarıyla beraber aslında toplumun da geleceğini şekillendirenlerdir. O nedenle bir anlamda en büyük öğretmendir. Hiç yılmadan, yorulmadan, sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveri ile sağlıklı bireylerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin emeği ödenemeyecek kadar büyüktür.

Geceden sabaha hastalığımızda hep başucumuzda, üzüntümüzde ve sevincimizde hep yanımızdadır. Varlıkları ile destekleri bizleri yaşama bağlayan, hayatın zorlukları karşısında güç ve moral veren hayat pınarlarımızdır. Ailelerin temel direği annelerimizin elleri, iş dünyasında da üretimin ve bereketin adıdır. Hepimizin baş tacı bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326