Sakarya'da yaşlılara kaplıca tatili hizmeti sürüyor

Sakarya'da yaşlılara kaplıca tatili hizmeti sürüyor

SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediyesince, yaşlılara yönelik yürütülen "Sağlık İçin Kaplıca" projesinin devam ettiği bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, kentteki yaşlıları farklı proje ve aktivitelerde buluşturan Büyükşehir Yaşlı Destek ve Koordinasyon Merkezi'nin (YADEM) faaliyetlerini sürdürdüğü belirtilerek, "Sağlık İçin Kaplıca" projesi kapsamında tatil programına başlandığı ifade edildi.

Vatandaşların tatil yaparak stres atmaları için Taraklı ilçesindeki termal otelden alınan 62 devre mülke ilk kafilelerin gönderildiği aktarılan açıklamada, insanların her alanda yanında olunmasına devam edildiği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, şunları kaydetti:

"Büyükşehir olarak tüm birimlerimizle vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunmak için farklı projeler hayata geçiriyoruz. Yaşlılarımız için öğretici ve sosyal aktiviteler yapan Büyükşehir YADEM ile 'Sağlık İçin Kaplıca' programımız kapsamında vatandaşlarımıza stresten ve hayatın kalabalığından uzaklaşmalarını sağlayacak bir tatil programı sunuyoruz. Her yıl devam eden termal tatil programına bu yıl da başladık. İlk kafilelerimizi, araçlarımızla tesise bıraktık. Hemşerilerimizin huzuru, motive olmaları bizim için önemli. Güzel bir tatil, umarız ki her birine mutluluk getirsin."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326