KESOB'da kazanan Kadir Durmuş oldu

Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin olağanüstü kongresinde kazanan 208 oy ile mevcut başkan Kadir Durmuş oldu

KESOB'da kazanan Kadir Durmuş oldu

Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (KESOB) olağanüstü genel kurulu Kadıköy Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. 401 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede mevcut başkan Kadir Durmuş ile Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt başkanlık için yarıştı. Aday konuşmalarının ardından delegeler sandık başına gitti.

KURT TEBRİK ETTİ

Saat 17.00’ye kadar süren oy kullanma işlemlerinin ardından sandıklar açıldı. 380 oyun kullanıldığı kongrede Kadir Durmuş 208 oy alırken, Mustafa Kurt ise 168 oy aldı. 4 oy da geçersiz sayıldı. Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Mustafa Kurt, Kadir Durmuş’un yanında giderek tebriklerini iletti.

“NE KADAR SEÇERSENİZ O KADAR BAŞKAN OLACAĞIM”

Büyük mutluluk yaşayan Durmuş yaptığı açıklamada, “2018’de çıktığımız bu yolda o zamanda verdiğiniz destekle buraya kadar geldik. Rabbim nasip etti. Sayenizde Esnaf ve Sanatkarlara yeniden başkan oldum. Ne kadar seçerseniz o kadar başkan olacağım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326