Memurluğu bıraktı dünyaya gayrimenkul satıyor

41 yaşındaki Abdullah Koşar, devlet memurluğundan istifa edip emlak sektörüne atıldı. İzmir Bayraklı ve Bornova'da iki ofis ve 35 gayrimenkul danışmanı ile çalışan Koşar, yeni şubeleri ise Urla ve Kemalpaşa'da açmayı hedefliyor.

Memurluğu bıraktı dünyaya gayrimenkul satıyor

(İGFA) - 10 yıl önce bir emlak ofisinde işe başlayan Koşar, zor şartlarda başladığı meslek hayatında başarılı işlere imza atarak 40'a yakın gayrimenkul danışmanı ile ikinci yılını kutlayan New Office'te franchase vermeye başlıyor. İzmir'in marka projeleri ile çalıştıklarını dile getiren Koşar, büyük ticari gayrimenkullerin satışlarını da gerçekleştirdiklerini söyledi.

New Office Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Koşar, "Bayraklı ve Bornova'da şubelerimiz bulunuyor. Yeni şubelerimizi Urla ve Kemalpaşa'da açmayı hedefliyoruz. Bornova'daki Business şubemizde avm, işyeri, arsa, arazi gibi ticari satışlarımızı  gerçekleştiriyoruz. Bayraklı şubemizde ise konut satışlarımız yer alıyor. İzmir ve ilçelerinde hizmet veriyoruz. Bu yaz sattığımız gayrimenkullerin çoğunu yurtdışındaki yatırımcılara sattık. Tanzanya, Avusturya, Finlandiya ve diğer Avrupa ülkelerindeki yatırımcılara İzmir'de yer alan gayrimenkul portföylerimizin satışını gerçekleştirdik. Pandemi sonrası bahçeli ve müstakil evler oldukça rağbet gördü" diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2021, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326