Mardinliler’de Ekrem Güneri Güven Tazeledi

Marmara Mardinliler Derneği’nin olağan genel kurulunda yeniden aday olan Ekrem Güneri, bir kez daha başkan seçilerek güven tazeledi

Mardinliler’de Ekrem Güneri Güven Tazeledi

Genel Kurul Yapıldı
Merkezi Derince Deniz Mahallesi’nde bulunan ve kentimizin önde gelen sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Marmara Mardinliler Derneği, olağan genel kurulunu cuma günü gerçekleştirdi.

Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Fırat Güler’in divan başkanlığını gerçekleştirdiği kongrede Reşit Badem ve Kemal Korkmaz ise kâtip üyeler olarak görev yaptı. Mevcut Başkan Ekrem Güneri’nin yeniden başkan seçildiği genel kurulda yeni yönetim kurulu listesi de belirlenmiş oldu.
Güneri’den Teşekkür
Gerçekleşen kongrenin ardından bir kez daha dernek başkanlığına seçilen ve güven tazeleyen Ekrem Güneri, yaptığı açıklamada “Mardinli hemşerilerimizin teveccühüyle yeniden bizleri destekledikleri ve Marmara Mardinliler Derneği başkanlığına getirdikleri için şahsım, yönetim kurulu ve denetim kurulu adına tüm Mardinli hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah hep birlikte güzel projelere imza atacağız” dedi.

YÖNETİM KURULU
Ekrem GÜNERİ
M. Orhan Ercan
Hakan Badem
Lokman Karaaslan
Turan Baytak
Muazzez Erdoğan
Bilal Elaslan
Ömer Aydın
Şehmus Güneri
Kahraman İdem
DENETİM KURULU
Arif İpek
Ramazan Daş
Mehmet Zeki Kutlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner34

banner9

banner12

banner33