banner423

Nusret Acur: Kocaeli'de görevden alınacak İlçe teşkilatı yoktur

İYİ Parti Kocaeli Teşkilat başkanı Nusret Acur yaptığı açıklamada “Partimizde herhangi bir ilçemizin görevden alınması söz konusu değildir." dedi.

Nusret Acur: Kocaeli'de görevden alınacak İlçe teşkilatı yoktur

Nusret Acur yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Partimizde herhangi bir ilçemizin görevden alınması söz konusu değildir. Görevden alınma şekli parti tüzüğümüzde açıkça bellidir. İlçe kongrelerinin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçmiştir. Bazı ilçelerimizde ilçe başkanlarımızın da kendi isteğiyle görev değişiklikleri olmuştur. Önümüzdeki süreçte yine ilçe başkanlarımızın talebiyle yönetimsel değişiklikler yaşanabilir.

Dilovası ilçemizde bir yönetim değişikliği talebi mevcut. Ay sonu itibariyle mevcut Dilovası İlçe Başkanımız Sn. Emin Yılmaz başkanlığında yeni bir ilçe yönetim kurulu teşkil edilecek. Olası bir erken seçim ihtimaline karşı tüm ilçelerimizde gerekli görülmesi ya da ihtiyaç duyulması halinde bu tür görev değişiklikleri yapılabilir. Ancak bu değişikler il başkanımız Sn. Şanbaz Yıldız ve ilçe başkanlarımızın görüş alışverişi ve karşılıklı mutabakatı halinde yapılmaktadır.

KOCAELİ'DE EN İYİYİ HEDEFLEYEN PARTİYİZ

İl başkanlığımızın genel merkezimize herhangi bir ilçemizle ilgili görevden alınması yönünde bir teklifi olmamıştır. Bunun tüm kamuoyu ve partililerimizce böyle bilinmesini arzu ermekteyiz. Amacımız Kocaeli’de 12 ilçede de en güçlü kadrolarla seçimlere hazır hale gelmektir. Şu anda Kocaeli genelinde bütün teşkilatlarımız aktif olarak sahada çalışmaktadır. Biz İYİ Parti olarak Kocaeli’de en iyiyi hedefleyen bir anlayışla hareket ediyoruz. Bu sebeple sürekli gelişiyor ve yenileniyoruz. İlçelerimizde yapılan bütün değişiklikler bu amaçla gelen talepler ve gerçekleştirilen istişareler sonucu yapılmaktadır.”

Nusret ACUR
İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilat Başkanı 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326