Nusret Acur, Mazbatayı aldı

15 Ocak pazar günü yapılan Kongrede İYİ Parti Kocaeli il başkanı seçilen Nusret Acur mazbatayı aldı.

Nusret Acur, Mazbatayı aldı

Beraberinde İYİ Parti Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan-GİK üyesi Cumali Durmuş-Eski İl başkanı Şanbaz Yıldız, İlçe başkanları ve partilier ile seçim kuruluna giden Nusret Acur mazbatayı İzmit 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Muhiddin Paça’dan aldı.

15 Ocak’ta gerçekleştirilen İYİ Parti  3. Olağan Kongresi’ne tek aday  giren Nusret Acur il  seçilmişti. Acur, beraberinde kalabalık partili grubuyla bugün Kocaeli Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı. Nusret Acur’a İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İYİ Parti GİK üyesi Cumali Durmuş, İYİ Parti Kocaeli eski il başkanı Şanbaz Yıldız, ilçe başkanları, il ve ilçe yöneticileri  eşlik etti.

DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ

Kocaeli Adliyesi önünde kısa  konuşma gerçekleştiren Nusret Acur, erken seçime hazırlıklı olduklarını belirterek; “Herkes bir arada. Her partiye nasip olmayan bir kare var şu anda. Herkesin bir arada olduğu bir tabloyu görmek çok zordur. Bu yüzden herkesin ayağına sağlık,  Önümüzde uzun ama hızlı bir maraton var. Kesin olmamakla birlikte Mayıs’ta bir seçim takvimi öne sürüldü. Ne zaman kesinleşecek önümüzdeki günlerde göreceğiz. Uzun ve önemli bir gün. Biz bir gün bile boşluk vermeden yarından itibaren sahayı çıkıp inşallah partimizi en iyi derecede temsil etmek  elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2023, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner667

banner612

banner327

banner666

banner613

banner326