Nilüfer'den Bursaspor Basketbol Takımı'na bir destek daha

Nilüfer'den Bursaspor Basketbol Takımı'na bir destek daha

Bursa'da Nilüfer Belediyespor, Bursaspor Basketbol Kulübü Derneği ile yaptığı protokolle birlikte Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’ni, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı’na tahsis etti.BURSA (İGFA) - Bursaspor’un başarısı için her koşulda destek veren Nilüfer Belediyesi, bu desteklerine bir yenisini daha ekledi. Son olarak Bursaspor Futbol Kulübü’nün stadyumunda kiraladığı loca kullanım süresini üç yıl daha uzatan Nilüfer Belediyesi, bu kez Bursaspor Basketbol Kulübü’ne verdiği desteği sürdürdü.

Yapılan anlaşmayla birlikte Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı’nın, Nilüfer Belediyesi’nin hayata geçirdiği ve Nilüfer Belediyespor bünyesinde bulunan Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’ni kullanım süresi, dört yıl daha uzatıldı. Protokol imzaları Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde atıldı.

Törende Nilüfer Belediye Başkanı  ve Nilüfer Belediyespor Kulübü Başkanı Turgay Erdem, yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kurum olarak her zaman sporun yanında olduklarını kaydeden Başkan Erdem, gerek spor branşları, gerekse projelerle ülke sporuna katkı verdiklerini belirterek, "Bursaspor bu kentin en büyük markası. Futbol takımımızın her zaman en büyük destekçisi olduk. Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı’nın da her zaman yanındayız" dedi.

Bursaspor Basketbol Kulübü Başkanı Sezer Sezgin ise, Nilüfer Belediyesi sayesinde alt yapıdan A takıma kadar tüm yaş gruplarından sporcuların, günün her saati salondan faydalandığını vurguladı. Başkan Sezgin, salon ile birlikte, ilerleyen dönemlerde Türkiye’de ve Avrupa’da önemli başarılara imza atılacağına inandığını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326