Bursa İnegöl Belediyesi, Bilgi ve Belge Yönetim bölümüne personel arıyor

Bursa İnegöl Belediyesi, Bilgi ve Belge Yönetim bölümüne personel arıyor

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Belediyede çalışmak üzere Bilgi ve Belge Yönetim Personeli alımı yapılacağı duyuruldu.BURSA(İGFA)- İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, belediye bünyesinde çalışmak üzere 1 Bilgi ve Belge Yönetim personeli alınacağını duyurdu. 

Yapılan açıklamada, "Başvuracak adaylarda erkek olması durumunda askerlikle ilişiği olmayan kişiler tercih edilirken, aynı zamanda Bilgi ve Belge Yönetimi Mezunu olmak (kütüphaneci), Kamu Kütüphanelerinde stajını tamamlamış olmak, bilgisayar kullanımı becerisine sahip olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, tercihen belediye mevzuatını bilen ve vardiyalı sistemde çalışabilecek 1personel alımı yapılacak" denildi. 

Başvurular 5 Kasım 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak No:9/1 adresinde Beşinci Mevsim Kültür Merkezi zemin katında bulunan Personel Hizmetlerine yapılabilecek. Aynı zamanda personelhizmetleri@inegol.bel.tr adresinden online başvuru ve ayrıntılı bilgi için 153 Çözüm Merkezinden bilgi alınabilecek.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326