Bursaspor Basketbol Kulübü'ne Nilüfer Belediyesi'nden destek

Bursaspor Basketbol Kulübü'ne Nilüfer Belediyesi'nden destek

Bursaspor Basketbol Kulübü Derneği ve Nilüfer Belediyesi ile yapılan protokolde, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nde 4 yıl daha çalışmalarını devam ettirecek.BURSA(İGFA)- Bursa'ya bağlı Nilüfer Belediyesi, birlikte 4 bin metrekarelik ve 450 kapasiteli tribünü olan Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’ni, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı'na tahsis etti.  Bursaspor Basketbol Derneği ile yapılan protokolde, Bursaspor Basketbol Takımı spor salonunda 4 yıl daha karşılaşmalar için hazırlanacak. 

Bursapor Basketbol Derneği ile imzaları Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde protokol toplatısında konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Gerek spor branşlarımız, gerekse projelerimizle ülke sporuna katkı verdik. Bursaspor bu kentin en büyük markası. Futbol takımımızın her zaman en büyük destekçisi olduk. Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı’nın da her zaman yanındayız. Atılan imzalarla Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’ni kullanım süresini, dört yıl daha uzattık. Salonumuzun büyük başarılara ev sahipliği yapmasını temenni ediyorum” dedi.

Nilüfer Belediyesi'ne desteklerinden dolayı teşekkür eden Bursaspor Basketbol Kulübü Başkanı Sezer Sezgin, “Bu sayede kentimizin gençlerini, Türk basketboluna kazandırıyoruz. Bursaspor Basketbol Takımı’nın bundan böyle kendi salonu var. Bu salon ile birlikte, ilerleyen dönemlerde Türkiye’de ve Avrupa’da önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Yakın zaman önce bu salonda gerçekleştirilen Frutti Extra Cup basketbol turnuvası da, Türkiye’de ve Avrupa’da ses getirdi” dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326