KAISİAD'dan görkemli gece

KAISİAD, Gebze’de düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde hemşerilerini ağırladı.

KAISİAD'dan görkemli gece

KAISİAD, Gebze’de düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde hemşerilerini ağırladı. Programda konuşan Dernek Başkanı Meşaik Karakuş, KAISİAD’ın Türkiye’nin her yerinde çığ gibi büyüyen bir yapıya sahip olduğunu belirterek, “Ülkemiz bir kültür mozaiği aynı doğduğumuz kentler gibi.” dedi.


KAISİAD (Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları) Derneği Gebze’de düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde bir araya geldiler. Yoğun bir katılımla gerçekleşen geceye Gebze KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş ve yönetimi ev sahipliği yaparken, dernekte üye olarak yer alan iş adamları da geceye sponsor olarak destek sundular. Programa Dernek üyeleri ve yönetimi aileleri ile birlikte katılırken, bölge STK ve Siyasi Parti temsilcileri de yoğun ilgi gösterdi. Programın açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Meşaik Karakuş; “Bu özel günde birlik ve beraberliğimize katkı sunan buraya kadar gelerek bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. KAISİAD doğduğumuz yerden doyduğumuz yere hizmet eden önemli bir harekettir. Aslında KAISİAD bir yol hikayesidir ve bu hikayenin yazarları vardır. Şimdi sahneye bu hikayenin ilk yazarları olan isimleri çağıracağım” dedi.

KAISİAD OLARAK EMEĞİ VE SERMAYEYİ PAYLAŞIYORUZ

KAISİAD’ın kuruluşunda yer alan Av Ufuk Ekinci, Göreve devam eden Yönetim Kurulu üyesi Yakup Kaya, Genel Sekreter Şamil Yalçın ve İkinci Başkan Nasrettin Bavaş’ı sahneye davet eden Başkan Karakuş hepsine teşekkür ederek: “Bugün emeği paylaşan, sermayeyi paylaşan ve gönülleri bir eden bu özel yapıya hizmet eden çok önemli isimler var aramızda izninizle onları da sahneye almak istiyorum” diyerek dernek yönetim kurulu üyesi  Muhasip üye, Hüseyin Karadeniz, Başkan Yardımcısı Resul Orman, Başkan Yardımcısı Osman Adıgüzel Başkan Danışmanı Celal Çelikbilek,Türksen Koç, Ercan Doğru, Okay Ağyol, Birol Çiçek, Ahmet Subaşı, Sevim Aydın, Burak Kaya,Selçuk Koç' u  sahneye davet etti. Akabinde konuşmasına devam eden Karakuş, Kocaeli KAISİAD Yöneticisi Ayten Süleymanoğlu, Gebze KAI Derneği Başkanı Metin Baytöre, Darıca Ardahanlılar Derneği Başkanı Bülent Işık, Darıca Karslılar Dernek Başkan Vekili Adanan İşçi, Sarıkamış Beyaz Umut Derneği Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Köy derneklerini temsilen başkan İsmet Mamo’yu sahneye davet ederek geceye katılımlarından ötürü teşekkürlerini sundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 16:08

Oğuzhan Ercan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Adıgüzel
Osman Adıgüzel - 6 ay Önce

Katılım sağlaya dostlarımıza emeği geçen arkadaşlarımıza ve yazısıyla destek olan basın yayın mensuplarına teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33