İzmit’te gece asfalt gündüz kaldırım çalışması

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi’nde gece asfalt gündüz kaldırım çalışması yapıyor.

İzmit’te gece asfalt gündüz kaldırım çalışması

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit ilçesi Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Demokrasi Caddesi’nde yol bakım ve onarım çalışması yapıyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda ekipler, gece asfalt yama yaparken gündüz ise kaldırım imalatı gerçekleştiriyor. Asfalt yama çalışmalarını bitiren ekipler, kaldırım imalatında da sona yaklaştı.

25 TON ASFALT KULLANILDI

Bakım ve onarım çalışmaları Demokrasi Caddesi’nin Kandıra Kavşağı’ndan Yahya Kaptan Mahallesi’ne uzanan kısmında yapıldı. Büyükşehir ekiplerinin gece saatlerinde gerçekleştirdiği özverili çalışmaları ile bakım ve onarım çalışmasında 25 ton asfalt kullanıldı. Yapılan bakım ve onarım çalışması ile yolun konforu arttırılarak vatandaşların memnuniyeti kazanıldı.

PARKE VE BORDÜR ÇALIŞMASI

Gece asfalt çalışmasını yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, gündüz mesai saatlerinde ise parke ve kaldırım imalatlarını gerçekleştiriyor. Parke ve kaldırım çalışmalarında, 500 metrekare parke ve 150 metre bordür imalatı yapılıyor. 165 metrelik kısımda yeni yapılan kaldırımlar 3 metre genişliğinde inşa ediliyor.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33