banner242

DEVA, Karamürsel'de Hayrettin Karacaer'e emanet

Siyasete genç ve hızlı bir ekiple giren DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı hız kesmeden ilçe yönetimlerini atamaya başladı

DEVA, Karamürsel'de Hayrettin Karacaer'e emanet

DEVA Partisi Kocaeli İl Yönetim kurulu toplantısında oy birliği ile Hayrettin Karacaer’e Karamürsel İlçe Başkanı olarak atanması kararı alındı. Genel Merkez’den alınan onay ardından Hayrettin Karacaer’e yetki Belgesi İl Başkanı Adem Koç tarafından verildi.

HAYRETTİN KARACAER KİMDİR.?

İnşaat Yüksek Mühendisi 1971 yılı Karamürsel doğumlu.
İlk ve ortaokul öğrenimini Karamürsel’de tamamladı. Lise eğitimini İzmit Endüstri Meslek lisesi, Ön Lisansı 9 Eylül Üniversitesinde tamamladı.
Akerlikten sonra Eczacıbaşı İpekkagıt fabrikasında teknik ressam olarak calıştıktan sonra 2004 tarihinde İngiltere Cambridge de Proje ofisinde AutoCAD teknisyeni olarak iş hayatına devam etti. 2010 senesinde Cambridge Anglia Ruskin Universitesinde İnşaat Muhendisliği lisans eğitimini yaptıktan sonra aynı üniversitede Yüksek lisansı nı bitirdi.
2014 Senesinde ülkesine geri gelerek Karamürsel de Mühendislik hizmeti veren Kaptaner Proje ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurdu. Halen aynı şirket bünyesinde Proje, Taahhüt ve Müteahhitlik faaliyetlerini yürütüyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 08:09

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33